Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka PO Mucha śpiewa w Sejmie. "Nie pucz, kiedy odjadę" (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 20:58 Powrót do artykułu
Z mównicy sejomowej robić taki kabaret? To już nie jest śmieszne to jest żałosne. Widać jak ci politycy dbają o dobro Narodu. W poważnym miejscu jakim jest sala sejmowa oni sobie jaja robią. WSTYD, WSTYD i jeszcze raz WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie chce to niech mnie nie słucha, na wszelki wypadek fryzjer muche rucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczba pajaców w parlamencie zwiększa się dramatycznie i to chyba drogą kropelkową lub przez konkursy, kto wpadnie na głupszy pomysł mogący przyciągnąć jakąkolwiek uwagę, choćby w mediach społecznościowych. Dziecinada na poziomie przedszkola. Czy to już jakaś zaraza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wstyd, co za wstyd... Pani Joanno, doprawdy, gdzie pani instynkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKORO SĄ ŚWIĘTA TO MUSI BYĆ SZOPKA I BYDŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra dla uszy, może lepiej znowu dać parę milionów na piosenkarkę madonnę i jej występ na Narodowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryto prędzej czy późnie ześwini każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to to wybrał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie coś brała .Nie myślałem że taka głupia jest.Nie jestem za PIS ale na tę głupotę też patrzeć się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmieszają się. Nikt nie traktuje serio tego "ciamajdanu" (dla mnie hit grudnia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ż-E-N-A-D-A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoje dzieci joanno płakały jak odjechałaś do kochasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno, a umie pani coś Madonny zaśpiewać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne... i to ma być reprezentantka naszego regionu???? żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA DLA PRAWDZIWYCH POLAKÓW!!. TRZEBA ROZLICZYĆ ZBRODNIĘ SMOLEŃSKĄ I WSADZIĆ WSZYSTKICH ZŁODZIEJI. TYLKO PRAWO I SPAWIEDLIWOŚĆ!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło miejsca przy żłobie dlatego śpiewa w kołchozie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha najgłośniej brzęczy przed zdechnięciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet bydło na pastwisku inaczej się zachowuje. Co w dzisiejszym swiecie znaczy doktorat? To jest pracownik naukowy Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II  WSTYD!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące i za to bierze jeszcze kasę?! Potrącić z diety "poselskiej". !#!%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...